Lubień, Skomielna Biała

Działka na sprzedaż

1 000,00 m2 130,00 zł/m2

130 000 zł

oferta na wyłączność
Arkadiusz Mazgaj

Licencjonowany pośrednik

Opis nieruchomości

Mamy wielką przyjemność zaprezentowania Państwu kilku działek budowlanych, położonych w odległości niecałych 2 kilometrów od centrum Rabki Zdrój!  

OPIS DZIAŁEK:

- powierzchnia od 10 do 30 arów (teren do wydzielenia z większej powierzchni)
- położenie na stoku południowym
- teren w całości budowlany (zabudowa mieszkaniowa, letniskowa lub nieuciążliwe usługi)
- doskonałe nasłonecznienie
- piękny widok
- dobry dojazd drogą publiczną
- przy początkowym wydzielaniu możliwość zmiany konfiguracji działek (wielkość i wymiary)
- prąd na działce, w projekcie jest wodociąg (ujęty w mapach)
- przykładowy wymiar działki 10 arowej to 28x36 metrów
- łatwość zagospodarowania działki

LOKALIZACJA:

- tylko 2km od centrum Rabki Zdrój (dworzec PKP, Park Zdrojowy) 
- doskonałe miejsce do spokojnego mieszkania w harmonii z naturą, a jednocześnie w bliskiej odległości do wszelkich udogodnień życia codziennego
- fantastyczne, kojące duszę widoki m.in na Gorce, Luboń Wielki, Grzebień, Maciejową oraz całą Rabkę-Zdrój
- na wzniesieniu, gdzie słońce operuje przez cały dzień
- blisko lasu
- w sąsiedztwie bardzo luźna zabudowa jednorodzinna (brak jakichkolwiek uciążliwych zakładów, ferm, linii przesyłowych, uciążliwych dróg itp)
- bardzo szybki dostęp do drogi szybkiego ruchu "Zakopianki" (niecałe 5km)
- szybki i komfortowy dojazd m.in do Nowego Targu, Myślenic czy Krakowa.
- doskonała baza wypadowa na wycieczki w góry (Gorce, Beskid Wyspowy i Beskid Makowski oraz Tatry)