Rabka-Zdrój

Dom na sprzedaż

4 pokoje 155,00 m2 4 838,71 zł/m2

750 000 zł

oferta na wyłączność
Arkadiusz Mazgaj

Licencjonowany pośrednik

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z widokiem – cisza, natura i komfort

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość usytuowaną w miejscu o nieprzeciętnych walorach widokowych, idealną dla osób ceniących spokój, naturę i bliskość atrakcji turystycznych.

Opis nieruchomości

Parcela: 15 arów, kształtna działka, o wymiarach 38x40metrów, położona na wysokości około 650 m n.p.m., z piękną panoramą na Babią Górę, Gorce i Beskid Wyspowy. Działka zabudowana jest nowym domem do wykończenia.

DOM
• Konstrukcja: tradycyjna, ściany wykonane z betonu komórkowego H+H; strop żelbetowy; dach pokryty dachówką ceramiczną, budynek częściowo podpiwniczony
• Okna drewniane, trzy‑szybowe + stylowe drewniane okiennice.
• Ocieplenie: ściany – styropian 15 cm + tynk szlachetny; poddasze – wełna mineralna.
• Ogrzewanie: kominkowe oraz elektryczne podłogowe na parterze. (gaz jest na działce)
• Dodatki: monitoring, instalacja alarmowa.
• Powierzchnia użytkowa: ok.115 , dwie kondygnacje:
  – Parter: salon z kominkiem i wyjściem na taras 23 m², kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, hol.
  – Poddasze: 3 sypialnie, łazienka, hol.
    -  Budynek jest częściowo podpiwniczony.

Budynek częściowo wykończony (parter), na poddaszu jest stan deweloperski.

Media: prąd, woda ze studni głębinowej, szambo; gaz na działce.

Dojazd: drogą gminną asfaltową, w zimie odśnieżaną.

Możliwość dokupienia przyległej działki (6 arów) zabudowanej małym domkiem o powierzchni 60m2 – idealne pod działalności turystyczną.