
































Opis nieruchomości
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!
Oferujemy Państwu do sprzedaży pensjonat o powierzchni użytkowej 350m2, całkowitej 450m2 położony przy ul. Leśnej w Rabce Zdrój.
Budynek wybudowany w 1981r. z pustaka ceramicznego, dach kryty blachą.
Posiada 3 poziomy mieszkalne oraz piwnicę/przyziemie.
Na poziomie piwnic/przyziemia znajdują się: dwa pomieszczenia z przeznaczeniem na bilard oraz do gry w tenisa stołowego, łazienka, wc, kotłownia oraz garaż na dwa samochody.
Na poziomie parteru mieszczą się dwa pokoje z łazienkami oraz balkonami, kuchnia, jadalnia, holl oraz wiatrołap.
Z jadalni jest wyjście na duży, zadaszony taras o powierzchni 43m2.
Na piętrze usytuowane są 4 pokoje ( 3 z łazienkami), oraz osobna łazienka z wejściem z korytarza. Dwa pokoje z balkonami.
Poddasze zaadaptowane jest na cele mieszkalne- do wykończenia. Obecnie jest to jedno bardzo duże pomieszczenie z możliwością wydzielenia dodatkowych pokoi. Na poziom poddasza wyprowadzone są wszystkie media.
Okna drewniane, w większości pomieszczeń na podłogach są panele oraz płytki.
Centralne ogrzewanie za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego ( 2-letni) lub za pomocą pieca na węgiel lub drewno. Grzejniki aluminiowe.
Media: prąd, siła, kanalizacja, gaz, woda z osiedlowego wodociągu oraz z własnej studni.
Budynek posadowiony jest na ponad 6 arowej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Posiada własny, wyłożony kostką brukową parking na kilka samochodów. na działce znajduje się także altanka oraz część zielona.
Nieruchomość sprzedawana jest z całym wyposażeniem.
Świetna oferta zarówno pod zamieszkanie, jak i prowadzenie działalności pensjonatowej.
Zapraszamy do oglądania!
Więcej informacji pod tel: 515 410 003, 880 558 481 lub 18 331 07 59
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU NAJBARDZIEJ OPTYMALNEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803.
Zapraszamy.